• Nadpis

• Milí študenti! Predstavujeme Vám nový projekt ERASMUS+ KA2, do ktorého sa zapojila naša škola v spolupráci s partnerskými školami v Grécku, Maďarsku, Španielsku a Taliansku. Projekt nesie názov Creative Ways of Teaching: Recycling Art and Entrepreneurial Attitude a v rámci neho pocestuje 16 študentov našej školy na 7 dní (z toho dva dni cesta) do zahraničia. Do každej z partnerských krajín ide jeden štvorčlenný tím. Pripravili sme pre vás odpovede na otázky, ktoré by vás potenciálne mohli najviac zaujímať.

erasmus_.pdf

Milí študenti, business model canvas je potrebné odprezentovať v anglickom jazyku, teda tak, ako ste boli inštruovaní prostredníctvom pomocných materiálov (PDF, video). Dôvod je ten, že v zahraničí budete partnerom prezentovať svoj business model taktiež v cudzom jazyku.